#1 17-03-2010 12:47:26

wuanden

Widzący po metanolu

Zarejestrowany: 17-03-2010
Posty: 1
Punktów :   

Wuanden_PL podanie

Mój nick na bad company 2 to Wuanden_PL nick na xfire wuanden a gg to 359315. Mam team speak. 29 lat. Ostatnio grałem w gre far cry ale przestałem bo bc2 jest dużo lepsza. W far cry byłem znanym car  noobem bo lubiłem przejezdzac graczy szczegolnie sniperow i w ten sposob przejmowac spawn przeciwnika:D. Udało mi sie dostać do niezłego klanu ts który juz nie istnieje sam nie wiem czemu przyjeli takiego nooba;D sami mi to zaproponowali;D Chciałbym dojśc do klanu zeby sie pobawic w ekipie i pogadać na ts co ułatwia gre na razie mam 1 kolege w bc2. Ogolnie nie traktuje gry zbyt powaznie i lubie zabijac przeciwnika w niekonwencjonalny sposób np przejechac go czyms. Niedawno jechałem za jakims noobem czołgiem i go przejechałem(srebrna gwiazda) za 5 metrow bym przejechał nastepnego ale jakis inny noob zdjał mnie bazooka:( Gram szturmowcem, nienawidze sniperow, mechow i medykow uwazam za noobow i rozwalam ich granatnikiem co bardzo lubie;D szkoda ze na najblizsza odleglosc granatnik nie chce zabijac:( Polatał bym smigłowcem i pocwiczyl kamikadze job;D ale nie umiem tu latac oO w bf2142 szlo mi dobrze z lataniem.  Moja najlepsza akcja (far cry) to wysadzenie 2 samochodow rakieta ( 4 trupy ) zajechalem potem na spown walnolem rakieta w samochod wokol ktorego zgromadzila sie grupka noobow ( 4 trupy ) i w ten sposob 8 trupow w 15 sekund Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Ps jestem srednim graczem aktualnie stosunek kili do dedow 1.06

Ostatnio edytowany przez wuanden (17-03-2010 16:15:01)

Offline

 

#2 17-03-2010 15:58:38

 leinad52

rakujące ogniwa ewolucji człowieka

2374942
Skąd: Sulechów
Zarejestrowany: 15-12-2009
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Re: Wuanden_PL podanie

wszystko załatwione !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPrzedszkole Bielsko hafty kraków