#1 06-12-2011 21:16:15

Nikt_Wazny

Grzmiący w porcelanę

Zarejestrowany: 06-12-2011
Posty: 2
Punktów :   

Podanie Nikogo Ważnego

Witam !
Moje imię to Kamil. Mam 18 lat, uczęszczam i pobieram nauki w Liceum Ogólnokształcącym. Wiele osób uważa mnie za humanistę, jednak ja się do nich nie zaliczam - nie jestem prawdziwym humanistą, ale może kiedyś ;D Interesuje się historią, głównie starożytny Rzym w latach 73-71 r. p.n.e oraz Rzeczpospolita szlachecka w XVI i XVII wieku. Oprócz tego uprawiam kilka sportów, nie zawodowo, lecz rekreacyjnie. Są to pływanie, siatkówka, jazda rowerem (takie amatorskie kolarstwo można rzec) oraz piłka nożna jak prawie każdy chłopak w tym kraju. Interesuje się także kobietami ^^ i grami. Jestem fanem serii Mount and Blade, w którą grałem łącznie ponad 2 lata bez żadnych przerw na inne gry, co zakończyło się potężnym wynikiem 3 000h w Warbandzie. Obecnie nie należę do grupy noł-lajfów, gram rzadziej i to o wiele (ok. 5-10h/tydzień), gdyż brakuje czasu na... przyjemności ;D
Informacje o Waszym klanie znalazłem w serwisie, poświęconym tej grze. Przeczytałem, że nie wymagacie skilla, jesteście graczami, którzy grają 4fun, bez żadnej spiny itd. Dobrze się składa, gdyż jak wyżej wspomniałem, nie mam już tyle czasu na grę. W gry w które mogę z Wami pograć to Battlefield Bad Company 2, Counter Strike 1.6 i Mount and Blade Warband, jeśli ktoś chce, bym mu pokazał kilka sztuczek grając tarczownikiem. Jestem osobą miłą, opanowaną, podobno koleżeńską () ale i rozgadaną. Często mówie na TS, gdy oczywiście można. Kiedy sytuacje wymagają skupienia lub nikt mnie nie słucha, to się zamykam
Jak wspomniałem, w serie Mount Blade przegrałem ponad 2 lata. Jakieś 2 tyg. odstawiłem ją na bok. Muszę zaznaczyć, że nie grałem w żadnego FPSa od ponad 2 lat, więc początki mogą być trudne. W Battlefield Bad Company 2 rozegrałem póki co prawie albo ponad 1h, gdyż granie bez towarzystwo nigdy mnie nie kręciło. Dlatego też piszę to podanie ;]
Czego oczekuje po klanie? Wiem, że nie zawojuje tutaj świata, gdyż strzelanki zawsze miały dla mnie poważną wadę, która mnie ograniczała. Nie lubie bardzo, gdy [b00m-headsh00t] dostaję w głowę od snajpera. Tak więc liczę, na miłą grę w jakże miłym towarzystwie, w okresie wolnym od szkoły na wspólny noł-lajf no i poznanie nowych osób ;D

Wybaczcie, że sie tak rozpisałem, cały ja ;]
Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanko !

Ostatnio edytowany przez Nikt_Wazny (06-12-2011 21:18:07)

Offline

 

#2 07-12-2011 11:40:59

op_pl

Brakujące ogniwo ewolucji człowieka

Zarejestrowany: 31-12-2009
Posty: 176
Punktów :   

Re: Podanie Nikogo Ważnego

no bardzo, ale to bardzo fajne podanko
niestety obawiam się, że nie za bardzo trafione... obecnie nikt nie gra w bfbc2 - zdecydowana większość gra w bf3, a nieliczni pozostali w lol tanks i inne badziewka (chyba nikt w gry wymienione przez ciebie)...

jednak, jako że mogę się mylić-może niech ktoś inny się jeszcze wypowie...

Offline

 

#3 07-12-2011 13:29:14

Neluril

Przyjaciel łysego boberka

Zarejestrowany: 16-12-2009
Posty: 66
Punktów :   

Re: Podanie Nikogo Ważnego

Cicho tam opek!! Dawać go tu!! ja gram w mount i kochan i carlos i  lotar!!! dawać go tu!!!

p.s. Ja ci dam badziewka!!!

Ostatnio edytowany przez Neluril (07-12-2011 13:30:26)


http://bfbc2.elxx.net/sig/clean1/pc/Neluril.png

Offline

 

#4 07-12-2011 15:54:27

Carlos

Widzący po metanolu

Zarejestrowany: 17-03-2010
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie Nikogo Ważnego

Badziewka??? Opeczku Ty przecież skończyłeś już wczoraj grę w befa3 a Warband to żaden szajs... spróbuj kiedys

DAWAC GO TU!!!

Offline

 

#5 07-12-2011 22:53:35

Nikt_Wazny

Grzmiący w porcelanę

Zarejestrowany: 06-12-2011
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie Nikogo Ważnego

Tak więc jaki werdykt ;]?
I jeśli można, prosiłbym o adres TSa ;]

Offline

 

#6 07-12-2011 23:45:13

op_pl

Brakujące ogniwo ewolucji człowieka

Zarejestrowany: 31-12-2009
Posty: 176
Punktów :   

Re: Podanie Nikogo Ważnego

oki doki then nie będę mówił więcej 'badziewka' - przepraszam najmocniej, to ZŁOM
carlosku wiesz, że wszystko co jest pod bf3 (na ts-ie) to złomiarze hehehe

a tak serio - nawet nie wiedziałem, że gracie w takie gry. teraz tylko się zastanówcie czy chcecie kolegę na kilka godzin w tygodniu - wiemy wszyscy, że to całe 4fpc chce cię cały czas

daję w takim razie koledze namiary na ts-a i tam go poznajcie i zadecydujcie, bo skoro mowa o innych grach to tak jakby mnie nie dotyczy...

sprawdź PW i do usłyszenia na ts-ie...

do adminów - jak ktoś go 'złapie' na tsie - nadajcie uprawnienia i przeprowadźcie rozmowę 'kwalifikacyjną' (jako, że aplikuje do grupy 'złomiarzy' heheh to się zajmijcie nim chłopcy)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpitbull szczeniaki