#1 19-02-2010 21:27:57

 Santaros

Widzący po metanolu

1474272
Zarejestrowany: 19-02-2010
Posty: 5
Punktów :   

Santaros - podanie

Witam wszystkich.

Na poczatek pasowaloby sie przedstawic:

Mam na imie Przemek i licze sobie 28 wiosen
Jestem inzynierem informatyki z wyksztalcenia. Komputery sa razem ze mna i wszystko co z nimi zwiazane juz od 1993 roku kiedy to dorwalem w swe rece pierwszego PC'ta. Uwielbiam wszystko co tajemnicze  i wymagajace myslenia dlatego tez jestem pasjonatem gier multiplayer od mmorpg zaczynajac po shootery fps konczac.
Do tej pory moja kariera w grach multi to przewaznie mmo typu Lineage 2, Aion (chociaz w przerwach pomiedzy ostro pogrywalem w CSS'a z kumplami po LAN'ie).

Gry typu FPS nie sa mi obce i z przyjemnoscia w nie pogrywam. Tryb single player przestal dla mnie byc interesujacy po kilku sesjach CSS'a w gronie znajomych.

Dokladnie 3 tygodnie temu obejrzalem film na YouTube traktujacy o BC2 w trybie multi i od tego sie zaczelo...

Pierwsze co zrobilem to otworzylem strone EA i zamowilem preorder tylko po to zeby dostac klucz do bety.

Od trzech tygodni nic innego nie robie tylko gram w bete - jedna i ta sama mapa, ale jaka radosc z tego iz wreszcie nauczyles sie jak strzelac by trafic i wiesz gdzie sie ustawic i co robic w poszczegolnych etapach mapy.

Swoja przygode z seria Battlefield zaczalem od Battlefield 1942, w ktora gralem namietnie, lecz tylko w trybie single player, poniewaz w tamtym czasie nie mialem dostepu do internetu.

Wybralem ten klan  poniewaz stawiacie na dobra zabawe i wspolna pomoc - gra w zespole jest mi doskonale znana i potrafie byc czlonkiem team'u, wspierac reszte i sluchac rozkazow

Mam nadzieje ze moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone poniewaz szukam ludzi z ktorymi moglbym wspolpracowac i dzielnie walczyc na polu bitwy a przy okazji pogadac na TS lub innym komunikatorze.
Patrzac na to co sie dzieje na serwerach w becie to: albo trafiasz na ogarnietych ludzi, ktorzy wiedza co robic, albo jestes w team'ie (obrona) gdzie pierwsze Mcom'y sa niszczone w przeciagu 30 sekund...

Przepraszam wszytskich za dlugawe podanie, lecz chcialem przedstawic swoja osobe w przejrzystym obrazie.

Moj nick na becie to: Santaros
Moje GG: 1474272

Dziekuje za uwage i czekam na kontakt.

Pozdrawiam wszystkich

Przemek


http://g.bfbcs.com/3345/pc_Santaros.png
http://bfbc2.elxx.net/sig/userbar1/pc/Santaros.png_________________________
     In DICE we trust...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpitbull szczeniaki