#1 10-09-2011 20:48:49

morphi

Grzmiący w porcelanę

Zarejestrowany: 10-09-2011
Posty: 1
Punktów :   

Brak pomysłu na ciekawy temat

I Kliknąłem TUTAJ i poczytałem.

II Napisałem z odpowiedzi do quizu
Ad 1. Trochę sie wstydzę, ale powiem, że moje imię to "Krzyś" a nick jak w profilu
Ad 2. Dużo tych wiosenek juz minęło będzie pewnie z 27.
Ad 3. In "RL" "zawijam w te sreberka" i przekładam papier z lewej strony burka na prawą. Zdarzy mi sie też czasem odebrać kilka telefonów na 998 i 112.
AD 4. Jestem "nerd'em" kocham wszystko, co ma kod binarny-kocham tez go tworzyć. W jakie tytuły mógłbym zagrać?. Hmm... Właściwie wszystko, co ma multi i zostało stworzone dla PC. Długo by tu pisać listę gier wymienię parę począwszy od MMO(EVE, POBTBS, L2 było ich więcej), FPS(CS, BF2, BF2142, Arma 2, BFH, TF), MOBA(LOL, WOT, Battleforge), RTS(W40000: Dawn of War, Earth 21X0 i może SC2) inne pierdołki jak Civka, Heros, TZAR, Total War. Nie będę wymieniał wszystkiego, bo szkoda na to czasu, w każdym razie dużo sie tego przewinęło.
AD 5. Kiedyś tam coś było, ale było to dawno i nieprawda. Kto mnie pamięta, będzie wiedział.
AD 6. "Dlaczego wy?" Czytaj, czego wymagam do was.
Wymagam żebyście mi płacili za każdy rozegrany mecz, a najlepiej za każdego fraga ( nawet team kila) i za każde słowo (no może niech będzie zdanie) na TS. Żeby zostały opłacone przez multigaming transporty lotnicze, autobusowe, kolejowe lub morskie do miejsca turnieju, na który będę sie udawał - oczywiście pierwszą klasą. No i może jeszcze jakaś miesięczna pensja powiedzmy 20 uncji złota (próbka 999), bo podobno rynek walutowy kuleje.
Nawiązując do pytania, "dlaczego wy?". Bo wiem ze jesteście w stanie spełnić moje warunki.

III Oczekuje wizyty smutnych Panów. Przygotowałem dla nich rozweselającą wycieczkę z moim kolegą "Soplicą". Planujemy przejażdżkę "Żubrem" do domu "Pana Tadeusza", a stamtąd łodzią Bols do znanego szkockiego hotelu " Belvedere " by tam uraczył na swoim towarzystwem "Johnnie Walker". Na koniec, dla najwytrwalszych podróż w czasie i rozmowa przy okrągłym stole z panem " Sobieskim"

Offline

 

#2 11-09-2011 00:04:22

 FFLLOO

Brakujące ogniwo ewolucji człowieka

2983319
Skąd: Pustynia
Zarejestrowany: 15-12-2009
Posty: 983567
Punktów :   

Re: Brak pomysłu na ciekawy temat

prosze sie odezwac na 2983319... hehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpitbull szczeniaki