#1 16-08-2011 13:40:52

Zeussz

Amator wina w kartonie

Rekrutacja

Witam
- Mam na imię Szymon. Nick Zeussz
- Wiek: 29

- Na co dzień pracuję w biurze a gdy nie pracuje śpię. Jak tylko uda mi się wygospodarować troszkę czasu dla siebie to zabiera mi go moja żona Gdy już wszyscy inni są zajęci swoimi sprawami siadam do komputera. Część czasu spędzonego przed komputerem poświęcam graniu aktualnie w BFBC2.
Hobby: fotografia (ale to już inny temat)

- To prowadzi mnie do kolejnego punku, czyli tytuł gry w którą chciałbym z Wami grać. W BFBC2 gram od niedawna ale gra wciągnęła mnie na tyle, że pewnie troszkę przy niej zabawie. Ostatnia gra, która mnie wciągnęła pochłonęła mnie przez jakieś 3 lata … więc… to będzie kolejny punkt w moim „CV”.

- Doświadczenie w multigamingu nabrałem przez WoWa w którego "trochę" grywałem. Ponieważ gra z „komputerem” nie sprawia już takiej przyjemności po tym jak zasmakował się gier MMO to BFBC2 wydaje się odpowiednią alternatywą.

- No i w końcu troszkę trzeba Wam posłodzić i napisać, dlaczego chciałbym do Was dołączyć.
Waszą stronkę/forum odwiedziłem już kilka razy zanim postanowiłem napisać.
Po pierwsze widząc opis waszego klanu oraz osoby z działu "Rekrutacja" pomyślałem, że trzeba Wam podwyższyć średnią, aby opis „średnia wieku 25-30 lat” był nadal aktualny
Po drugie zarówno z opisu jak i z wypowiedzi na stronie oraz forum wydajecie się dość spoko, pewnie większość z Was ma już swoje zobowiązania,  priorytety i powiedzenie: „nie będzie mnie bo [żona, dziecko, kochanka, kumple, piwo]…” nie dziwi. A ja szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie sytuacji, w której musiałbym tłumaczyć się jakiemuś 16latkowi z tego, dlaczego nie ma mnie na treningu/sparingu czy jakimkolwiek innym ingu.
Jak sami podkreślacie jesteście klanem 4Fun bez żadnych ustalonych godzin czy treningów i dlatego piszę właśnie do Was. BFBC2 to gra zespołowa a łatwiej stworzyć zespół ludźmi, których choć trochę się zna.

Pozdrawiam

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpitbull szczeniaki