#1 17-08-2011 09:48:26

 LukasN

Grzmiący w porcelanę

4371941
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 17-08-2011
Posty: 1
Punktów :   

Rekrutacja LukasN

Cześć.
Jestem Łukasz , nick w grze LukasN
Wiek:  30 lat

Na codzień pracuję w biurze, po pracy życie codzienne, czyli kobieta, dom, znajomi, sport, hobby i tak dalej...
Jak tylko uda mi się wygospodarować trochę wolnego czasu, siadam do Battlefield Bad Company 2 - jest to jedyna gra, w którą gram (choć w przyszłości planuję pograć w DEAD ISLAND oraz oczywiście "przesiaść się" na BATTLEFIELD 3 )  - ogólnie w BFa gram  od 4 godzin w zwyż na tydzień - więc nie jest tego dużo.

Moje zainteresowania to fotografia, rowery (downhill i inne sporty extremalne), grafika (photoshop i te sprawy)


Jak już wspomniałem, chciałbym grać z Wami w BF BC 2 oraz w niedalekiej przyszłości w BF3 (nie wykluczam też DEAD ISLAND, jeśli się okaże ciekawe)

Dlaczego Wy ?
Głównie Wasza średnia wieku zadecydowała, jakoś tak lepiej będzie mi się grało z ludźmi bliżej mojego wieku, niż z parunastolatkami, poza tym stawiacie na dobrą wspólną zabawę, relax, a nie na zdyscyplinowane stawianie się do gry celem codziennych treningów, bo w końcu gram, kiedy mogę i kiedy mam ochotę...

Moje doświadczenia w multigamingu - mogę tylko wymienić moje dawne uzależnienie od Traviana (które już minęło na szczęście), poza tym na codzień staram się zgadywać z dwoma kumplami i razem grać w BFa, choć z tym różnie bywa.
Nigdy nie byłem w żadnym klanie, choć myślę, że szybko się odnajdę.

Coś o mojej grze:
- biegam najczęściej medykiem z MG36 po mapce Heavy Metal (uwielbiam ściągać snajperów z MG36 ;p) i całkiem dobrze sobie radzę w pojedynkę (zwykle jestem w pierwszej piątce) - oczywiście żaden problem ze zmianą mapy.


Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmateoo