#1 08-04-2010 13:02:51

STH.

Grzmiący w porcelanę

Zarejestrowany: 08-04-2010
Posty: 1
Punktów :   

[Podanie] STH.

Witam wszystkich, bardzo serdecznie.



Na początek, postanowiłem, że się przedstawię. Tak więc nazywam się Dawid, jestem ze śląska, a mianowicie z dosyć dużego miasta, z Katowic. Mam osiemnaście lat, a już czwartego maja urodziny, więc idzie już dziewiętnasty rok mojego życia, na tym pokręconym świecie - dla niektórych. Teraz może opowiem nieco o mojej przygodzie z grami internetowymi, którymi interesuję się już mniej-więcej dwa lata i nie są to głównie serie Battlefield'a, bo obecną wersję (Battlefield: Bad Company 2) zakupiłem przed wczoraj i muszę powiedzieć szczerze, że jest to moja pierwsza wersja Battlefield, w którą mam okazję zagrać. Przeszłość? Grałem w kilka serii Call Of Duty, a właściwie; Dwójkę, Modern Warfare (4), World at War (5) - to właśnie na tym opierała się moja gra. A teraz? Postanowiłem zasmakować czegoś, czego jeszcze nigdy nie próbowałem - Battlefield'a. Zastanawiałem się pomiędzy nim, a właśnie Call Of Duty: Modern Warfare 2. Wybrałem BBC. Dlaczego? Jest dużo powodów. Między innymi, jest to chęć zasmakowania czegoś nowego, zaś z drugiej strony - większe polecenia ludzi na BBC, jeśli chodzi o tryb multiplayer. Oglądając filmiki na światowym już serwisie - You Tube - zafascynowałem się samą grafiką tej gry. Tak więc jeszcze raz - są to moje pierwsze dni, gry w Battlefield'a. Myślę, że moje zgłoszenie, zostanie rozpatrzone pozytywnie. Gorąco pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum, dziękuję.



Kontakt ze mną.
Gadu-Gadu: 6306306.
Skype: Dwayne_Bagwell



Myślę, że powyższy kontakt wystarczy, do skontaktowania się ze mną, a jeśli będzie konieczność - napiszę i ja, kiedy otrzymam namiary.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpitbull szczeniaki